• POĎAKOVANIE

• Ďakujeme všetkým darcom, ktorí nám poukázali 2% z dane.

Aj vďaka Vášmu príspevku môžeme rozvíjať aktivity v našej materskej škole a pripravovať deťom zaujímavý program plný zážitkov, užitočných stretnutí a zábavy.

Zo srdca Vám ešte raz  Ď A K U J E M E !

• Deň matiek

• „Deň matiek“ je špeciálny čas povedať našim mamám ako ich máme radi, čo pre nás znamenajú a vyjadriť im našu vďačnosť za všetko, čo pre nás urobili.

Pri príležitosti osláv tohto dňa, si deti vo všetkých triedach našej materskej školy prichystali pre mamičky aj ostatných rodinných príslušníkov krásny program a darček vyrobený z úprimného detského srdiečka s láskou pre tú svoju najdrahšiu MAMIČKU.

• Kurz In-line korčuľovania

• Naši predškoláci sa zúčastnili minulý týždeň kurzu In- line korčuľovania. In-line korčulovanie sa stáva čoraz populárnejší rekreačný šport s pozitívnym vplyvom na celý organizmus. Deti si počas kurzu osvojili manipuláciu s výstrojou, padanie, vstávanie, jazdu vpred a zatáčanie, brzdenie a zastavenie.

• Deň matiek 2024

• Milé mamičky a staré mamy,

srdečne Vás pozývame na program ku Dňu matiek, ktorý sme si pre Vás pripravili k Vášmu sviatku ako vďaku za to, že Vás máme.