• Lyžiarsky výcvik v Jasenskej doline

• Naši predškoláci a niektoré deti zo strednej triedy sa zúčastnili lyžiarskeho výcviku s lyžiarskou školou FATRA SKI SCHOOL ACADEMY v Jasenskej doline, kde sa naučili a zdokonalili svoje lyžiarske zručnosti. Deti sa každý deň dopoludnia vďaka skvelým inštruktorom veľa naučili, zdolávali prekážky a zlyžovali mnoho kilometrov.

Na lyžiarsky výcvik deti spolu s pani učiteľkami cestovali autobusom, a tak majú aj cestovateľské zážitky.

Na posledný deň lyžiarskeho výcviku boli pozvaní aj rodičia. Deti tak mali perfektné publikum a tešili sa, že môžu rodičom predviesť, čo sa naučili.

Nebolo dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa!

Veríme, že načerpané znalosti využijú deti  aj v budúcnosti. A my ďakujeme rodičom za podporu!

• Experimentovanie s farbami

• Dnes počas vzdelávacej aktivity si naši predškoláci vyskúšali, aké je to maľovať s vodou a soľou. A výsledok? Ten si môžete pozrieť zajtra na výstavke.