• Karneval

• Dnes sa v našej materskej škole konal detský karneval. Miestami sme mali pocit, že sme sa ocitli v rozprávkovom svete, kde prišiel pirát, princezná, lienka aj víla, či hasič aj striga milá. To sa však len naša trieda premenila na jednu úžasnú karnevalovú párty.

Nielen tanec, smiech, ale aj hry vyčarili na tváričkách detí úsmev. O rok sa opäť tešíme, že sa aspoň na chvíľu prenesieme do sveta rozprávok, tanca a zábavy!

• Valentín

• Deň svätého Valentína,

lásky čas nám pripomína.

Srdiečko maj otvorené,

pre cit lásky je stvorené.

Lásku daruj každý deň,

možno splníš iným sen!

Krásny Valentín prajeme!

• Lyžiarsky výcvik našich predškolákov v Jasenskej doline

• Počas prvého februárového týždňa sa naši predškoláci zúčastnili lyžiarskeho výcviku s lyžiarskou školou FATRA SKI SCHOOL ACADEMY v Jasenskej doline, kde sa naučili a zdokonalili svoje lyžiarske zručnosti. Deti sa každý deň dopoludnia vďaka skvelým inštruktorom veľa naučili, zdolávali prekážky a zlyžovali mnoho kilometrov.

Na lyžiarsky výcvik deti spolu s pani učiteľkami cestovali autobusom, a tak majú aj cestovateľské zážitky.

Na posledný deň lyžiarskeho výcviku boli pozvaní aj rodičia. Deti tak mali perfektné publikum a tešili sa, že môžu rodičom predviesť, čo sa naučili.

Nebolo dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa!

Veríme, že načerpané znalosti využijú deti  aj v budúcnosti. A my ďakujeme rodičom za podporu!