• Pri príležitosti sviatku Dňa matiek, si Vás dovoľujeme pozvať,

milé mamy a staré mamy, na slávnostnú besiedku do našej materskej školy.

Tešíme sa na Vás všetky v našej škôlke dňa 6.5.2022.

1. trieda: začiatok besiedky o 15:30 hod. v 1. triede

2. trieda: začiatok besiedky o 15:45 hod. v 2. triede

Slávnostná besiedka detí 3. triedy sa uskutoční dňa 8.5.2022 o 16:00 hod.

v budove obecného úradu v Nedožeroch-Brezanoch.

• Súťaž Čerstvé hlavičky

• Milí rodičia,

prosíme vás o hlas v súťaži Čerstvé hlavičky. Hlasovať je možné každý deň, a to nielen cez počítač, ale aj cez smartfóny. Hlasovanie bude prebiehať v termíne od 28.4 - 1.6.2022 na stránke www.cerstvehlavicky.sk. V súbore pod fotkou nájdete potrebné informácie a postup k registrácii a následne hlasovaniu.

Ďakujeme!

• Deň Zeme

• Deň Zeme je každoročne venovaný našej planéte a prislúcha mu deň 22. apríl. Deti prostredníctvom rôznych aktivít spoznávali našu Zem - rozprávali sa o prírode, rastlinkách, zvieratkách, overili si svoje schopnosti pri triedení odpadu a spoločnými silami vytvorili plagát našej Zemi. Deň Zeme v materskej škole bol dňom veselej nálady, rôznych hier a prírodných aktivít.

• Milí rodičia,

• v mene celého kolektívu našej materskej školy Vám prajeme príjemné prežitie veľkonočných sviatkov.

Nástup detí do MŠ po veľkonočných prázdninách je v stredu dňa 20.04.2022.