• Výchovný koncert

•     Deti z našej  materskej školy navštívili dňa 17.05. 2022 Základnú umeleckú školu Ladislava Stančeka v Prievidzi, kde sa mohli oboznámiť s prostredím tejto školy, rôznymi hudobnými nástrojmi a odbormi, ktoré sa na základnej umeleckej škole vyučujú; konkrétne odbor hudobný, tanečný, výtvarný a dramatický. V hudobnom odbore nám učitelia a žiaci základnej umeleckej školy predstavili sláčikové, brnkacie, dychové, a bicie hudobné nástroje.  Tanečný odbor nám predviedol  krátke baletné vystúpenie, dramatický odbor zahral rozprávku a výtvarný odbor nám vo vestibule školy ukázal výtvarne práce. Návšteva tejto základnej umeleckej školy bola pre deti veľkým prínosom predovšetkým v oblasti rozvoja umeleckého cítenia.

• Výchovný koncert v ZUŠ

• Milí rodičia,

dňa 17.5, t.j. zajtra sa materská škola zúčastní výchovného koncertu v Základnej umeleckej škole v Prievidzi. Preto by sme vás chceli poprosiť, aby ste svoje deti priniesli do 7:45 do materskej školy z dôvodu odchodu autobusu a skoršej desiatej.

Ďakujeme za pochopenie.

• LIDL súťaž

• Pomôž našej škole vyhrať výpočtovú techniku od Lidla!

Aj vďaka vášmu hlasu môžeme vybaviť našu školu modernými notebookmi i desktopmi, monitormi i kamerami a ďalšou technikou v hodnote až 25 000 eur! Stačí nakupovať v Lidli a zbierať balíčky nálepiek „Slovenskô ako maľované“. Vo vnútri nájdete kartičku s hlasovacím kódom, s ktorým môžete od 2. mája do 30. júna 2022 zabojovať za našu školu na stránke malovaneslovensko.sk.

Prípadne prineste alebo pošlite hlasovacie kartičky do základnej alebo materskej školy a zahlasujeme za vás.

Ďakujeme za každý hlas!